හිමාලයානු ලුණු ලිස්සයි

ලුණු පෙත්තක්, ලුණු ලේස්, ලිට්ල් ලික්ක්, රෝස ලුණු, ලුණු බ්ලොග්, සත්ව ලිස්සන, අශ්ව මට්ටම්, අශ්වයා, අශ්වයින්, සත්ව ලිස්ට්, අශ්ව කරත්ත, ඔලිව් ලීස්, හයිලායාන් ලුණු බ්ලොක්, ඛනිජ ලෝක්ස්, ලුණු ලික් ලික්, රවුම් ලුණු ලික් ලික්, ලුණු ලික් වටා රොක්, ලිට්ල්ක්ක් වටා රොක්, මුවන් ලුණු lick, මුවන් සඳහා ලුණු, ලුණු lick බ්ලොක්, මුවන් ලුණු බ්ලොක්, එළු ලිස්ට්, අශ්වයින් ලූ, ලුණු ලෝග් අශ්වයා, අශ්වයින් සඳහා ලුණු බ්ලොක්, මුවන් ඛනිජ බිම්, මුවන් ලුණු ලික් කුට්ටි, හමාලයින් ඛනිජ ලුණු, ඛනිජ ලවණ බ්ලොක්, ගව ලුණු ලික්, අශ්වයන් සඳහා හමාලියානු ලුණු, ගවයින් සඳහා ලෙලි කැට, ගවයන් සඳහා ලුණු බ්ලොක්, ගව පට්ටි සඳහා ලුණු ලෝග්, ලුණු ලෝග් බ්ලොක්, ලූනු ලූක්, ලෝග් ලික් කුට්ටි, හිලාලන් රෝස ලුණු බ්ලොක්, ගවයින් සඳහා ලික් කුට්ටි, ගව ලුණු ලික්, සත්ව ලුණු ලික්, ගව පට්ටි කුට්ටි, සුනඛ ලුණු ලික්, අශ්වයන් සඳහා ඛණිජ ලවණ, ගව ලුණු කුට්ටි, හයිලයාන් ලුණු බ්ලොක්, හයිලයාන් ලුණු ලී සඳහා h සෝස්, ලුණු ලුණු ලික්,

අපි ඔබට ඕනෑම ආකාරයක ලුණු ලීස් වර්ගයක් හැඩයෙන් සාදා ඇති අතර ස්වාභාවික ස්වාභාවික ස්වාභාවික ස්වාභාවික ලීවලින් සාදා ඇති සිමෙන්ති හැඩයේ හැඩයෙන් සාදා ඇති කැටයම්වලින් සාදා ගත හැක. අමු ලුණු ගල් සෑදුවේ නම් මසකට ටොන් 500-700 ක් සැපයිය හැකිය.