हिमालय नमक लिक

निर्माता र निर्यातक, नमक लिक, नमक, गुलाबी नमक, नमक ब्लक, पशु चाट, घोडा चालक, चालक घोडा, घोडाको नुन, पशु चक्कर, घोडा लिक, डेयर लिक्स, हिमालयन नमक ब्लक, खनिज लिक, रक नुन चाट, राउण्ड रक नमक चालक, नमक लिक गोल चट्टान, नमक लिक चट्टान, हिरण नमक चालक, हिरणको लागि नमक चालाक, नमक लिक ब्लक, हिरण नमक ब्लक, बकरी लिक, घोडा नमक चाट, नमक चालक घोडा, हिरणका लागि नमक ब्लक घोडाहरूका लागि नमक ब्लक, हिरणका लागि नमक ब्लकहरू, हिरण खनिज ब्लकहरू, हिरणीय नमक लिक ब्लक, हिमालयन खनिज नमक, खनिज नुन ब्लक, गोडाका नमक चाट, घोडाहरूका लागि हिमालयन नुन, हिमालयन नमक लिक, पशुहरूको लागि खनिज ब्लकहरू, पशुहरूको लागि नमक ब्लकहरू, घोडा खनिज ब्लक, पशुपालन नुन ब्लक, नमक लिक ब्लकहरू, गायहरूका लागि नमक चाट, पशु चक्कु ब्लकहरू, हिमालयन गुलाबी नमक ब्लक, पशुहरूको लागि चालाका ब्लकहरू, गाईको नमक लिक, पशुको खाँचो हुन्छ, पशुहरू ब्लकहरू, कुत्तेको नमक चाट, घोडाहरूका लागि खनिज लिकहरू, गाईको नुन घोडाहरूका लागि हिमालयन नमक ब्लक, हिमालयन नमक होईन गुलाब, बिरालो नमक चाट,
हामी तपाईंलाई कुनै पनि आकार मा नमक licks प्रदान गर्न सक्छ जस्तै प्राकृतिक, प्राकृतिक licks वर्ग आकार मा रस्सी संग, सिलेंडर आकार मा। हामी ठूलो आराम संग छोटो समय मा सबै भन्दा ठूलो मात्रा को व्यवस्था गर्न सक्छन्। यदि त्यहाँ कच्चा नमक पत्थर हुनेछन् भने हामी प्रति महिना 500-700 टन प्रदान गर्न सक्छौं।